מקלט לרכב מסחרי מקלט לרכב מסחרי הוא מקלט שידור המותקן ברכב מסחרי

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

מקלט לרכב מסחרי הוא מכשיר אלקטרוני הקולט ומפענח אותות ממערכת ניווט לוויינית.

המכשיר מותקן במשאית או ברכב מסחרי אחר, והוא מקבל מידע על מיקום הרכב, מהירותו וכיוונו ממערכת הניווט הלווייני. המקלט משתמש במידע זה כדי לחשב את המסלול אליו הנהג ימשיך.

מקלט רכב מסחרי הוא מכשיר שמקבל מידע מהלוויין, ולאחר מכן משדר אותו לתחנת הקרקע.

הלוויין שולח הודעות למקלט על הקרקע, שיכול להיות מכשיר ידני או אנטנה המותקנת על גבי טנדר או משאית. הלוויין שולח הודעות למקלט בקוד, והמקלט מפענח אותן ומתרגם לאנגלית.

מקלטי רכב מסחריים הם מאוד מיוחדים ולא נפוצים במיוחד. הם משמשים כדי לקבל, לפרש ולעבד אותות מלוויינים, גלי רדיו או מקורות אלחוטיים אחרים.

מקלטי רכב מסחרי משמשים לזיהוי תדר הרדיו של משדר, אשר הופך לאחר מכן לאות דיגיטלי. אות דיגיטלי זה נשלח למגבר השמע ולרמקול על מנת ליצור סאונד.

מקלט לרכב מסחרי הוא מכשיר הקולט אותות רדיו ממערכת לוויינית, יבשתית או כבלים וממיר אותם לאות חשמלי. הוא מותקן בדרך כלל על גג תא משאית.

מקלט לרכב מסחרי הוא מכשיר המקבל נתונים אלחוטיים מהמשדר ברכב. זה בדרך כלל בצורת קופסה קטנה עם אנטנה למעלה.

מקלט לרכב מסחרי מותקן לרוב בלוח המחוונים של המשאית והוא בעל טווח של עד 100 מטר.

מקלטי רכב מסחרי משמשים לניטור ומעקב אחר רכבים, כמו גם למטרות ניהול צי כגון תזמון, אופטימיזציה של מסלולים ושיגור.

המקלט הוא החלק ברכב שמקבל אותות מהרדיו. מקלט הרכב המסחרי הוא מכשיר המותקן במשאיות, אוטובוסים וכלי רכב מסחריים אחרים לקליטת אותות רדיו.

מקלט הרכב המסחרי מעביר מידע למכשיר הנקרא מסוף נתונים אשר שולח אותו למיקום מרכזי בו ניתן לגשת אליו על ידי צוות מורשה. מידע זה כולל:

-מספר זיהוי רכב -קריאת מד מהירות -קריאת מד דלק

-קריאת קילומטרים

-אבחון רכב

מקלטי רכב מסחריים משמשים במספר תעשיות שונות, כולל:

– תעשיית הובלות

– תעשיית מעברים

– תעשיית הבנייה

– תעשיית החקלאות

– ענף לוגיסטיקה ותחבורה.

המקלט הוא הרכיב של רכב מסחרי המקבל את הכוח ממנוע הרכב.

המקלט הוא רכיב של רכב מסחרי המקבל כוח מהמנוע. המקלט ממוקם בדרך כלל בחלק האחורי של המשאית, והוא הופך כוח מכני לאנרגיה חשמלית כדי להפעיל את כל המערכות על הסיפון. ניתן למצוא אותו ברוב סוגי המשאיות, כולל סמי טריילרים, משאיות מזבלה ואוטובוסים.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה בארץ בשירותי מצבר עד בית הלקוח!

עם מאות לקוחות מרוצים ומעל ל10 שנות ניסיון אנחנו מספקים את השירות הטוב והמקצועי בארץ!

השאירו פרטים כבר עכשיו!
השאירו פרטים כבר עכשיו!
עורך דין
בלוג

למה כל משקיע נדלן צריך עורך דין מקרקעין

יציאה למסע אל שוק הנדל"ן יכולה לעורר תחושה של הרפתקה והזדמנות, הבטחה להשקעות סולידיות וריגוש של עסקאות משתלמות. עם זאת, מתחת לברק של רווחים פוטנציאליים מסתתרות סכנות של הסתבכויות משפטיות ותקנות מורכבות, נופים שבהם רק בקיאים יכולים לתמרן במיומנות. היכנסו לגיבור האלמוני של השטח המאתגר הזה: עורך הדין לענייני מקרקעין. 

למאמר המלא »
דרכון
בלוג

אזרחות ליטאית

במרדף אחר הצלחה עסקית, אנשים נתקלים לעתים קרובות במכשולים הדורשים פתרונות חדשניים. אתגר כזה עשוי להתעורר כאשר עומדים בפני דחיית הלוואה עקב דירוג אשראי שלילי. במקום לאותת על קץ השאיפות היזמיות, קבלת סירוב כזה יכול להיחשב כהזדמנות לבחון דרכים חלופיות להצלחה המיוחלת, כגון קבלת אזרחות ליטאית.

למאמר המלא »
סכסוכי ירושה
בלוג

סכסוכי ירושה

סכסוכי ירושה הם סכסוכים המתעוררים בין יורשים או בין יורשים לצדדים שלישיים, בקשר לחלוקת העיזבון של אדם שנפטר. סכסוכים אלו יכולים להיות מורכבים וממושכים, ויכולים להוביל ללא מעט עוגמת נפש בין בני משפחה.

למאמר המלא »
בלוג

כיצד מתנהלים במקרה של תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה?

דמיינו את זה: יום שגרתי מידרדר במהירות לכאוס כשחריקת הצמיגים והלם הפגיעה מותירים אתכם המומים מאחורי ההגה. זו לא סתם תאונת דרכים; זה אחד שמתרחש על השעון, האחריות שלך במקום העבודה מסתבכת עם התפנית הבלתי צפויה הזו. לנווט בתוצאות של אירוע כזה זה כמו להשחיל יחד את החלקים של שתי פאזלים מורכבים. מה שיתרחש לאחר מכן עשוי להשפיע באופן משמעותי הן על בריאותכם והן על פרנסתכם, כאשר כל מהלך דורש שיקול דעת ופעולה החלטית.

למאמר המלא »