מקלט הרכב הוא מכשיר שמקבל הודעות מגלי הרדיו הנשלחים על ידי המשדר

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

המקלט הוא מכשיר הקולט גלים אלקטרומגנטיים וממיר אותם לאותות חשמליים. האותות נשלחים לאחר מכן אל הרמקולים, אשר ממירים את האות החשמלי לגלי קול.

הרסיבר מורכב מחלקים שונים כגון הטיונר, המגבר והרמקול. זה גם צריך מקור כוח כלשהו כדי לתפקד כראוי.

מקלט של מכונית עשוי להיות ממוקם בלוח המחוונים או על השמשה הקדמית כהתקנה לאחר השוק.

מקלט לרכב הוא מכשיר הקולט אותות רדיו מתחנת הרדיו וממיר אותם לצליל. הוא מותקן בדרך כלל בלוח המחוונים של מכונית.

ישנם שני סוגים של מקלטי רכב: AM/FM ולווין. למקלט הלוויין יש אנטנה לקליטת אותות מלוויינים המקיפים את כדור הארץ. למקלט FM/AM יש אנטנה לקליטת אותות מתחנות רדיו על הקרקע.

הסוג הראשון של מקלט משתמש בטכנולוגיית AM (אפנון משרעת) או FM (אפנון תדר) מה שאומר שהוא יכול לקלוט שידורים מכל תחנת רדיו, אך לא רחוק כמו שמקלט לווין יכול להגיע. הסוג השני זקוק לאנטנה לקליטת שידורים מקומיים או אזוריים, אך יכול לקלוט גם תחנות מרוחקות אם הן חזקות מספיק ובעלות אות חזק.

מקלט לרכב הוא מכשיר הקולט את גלי הרדיו וממיר אותם לקול. הרסיבר מותקן לרוב בלוח המחוונים של המכונית, וניתן להתקין אותו גם על המראה האחורית.

ישנם בעיקר שני סוגים של מקלטים: AM/FM ורדיו לווין. הראשונה עובדת עם תחנות רדיו AM (אפנון משרעת) ו-FM (אפנון תדר), בעוד שמכשירי רדיו לווייניים עובדים עם אותות לווין.

מקלט הרכב הוא המכשיר המאפשר לנהג להשתמש במערכת השמע של הרכב. לרוב הוא ממוקם בקונסולה המרכזית של מכונית ומחובר לרמקולים ונגן CD.

הרסיברים הבסיסיים ביותר מצוידים בשני סטים של כבלי RCA המאפשרים לחבר אותו למגברים או רמקולים חיצוניים.

המקלט הוא החלק במכונית שלך שמקבל גלי רדיו ואותות אחרים מתחנות רדיו. זה ממיר את האות לצורה שיכולה לשמש את מערכת השמע של המכונית.

ניתן לכוון את המקלט של המכונית לקלוט תדר ספציפי אחד או יותר. זה מאפשר לך להאזין לתחנות שונות בהתאם למה שאתה רוצה לשמוע.

המקלט הוא החלק במכונית הקולט גלי רדיו מהמשדר.

המקלט הוא לרוב מכשיר דמוי קופסה הממוקם בלוח המחוונים, אך הוא יכול להיות גם יחידה נפרדת עם תצוגה משלה. למקלט יש אנטנה לקליטת גלי רדיו והמרתם לגלי קול.

לאחר מכן הוא שולח את גלי הקול הללו לרמקולים או למגבר של המכונית שלך, מה שהופך אותם בחזרה לצליל נשמע.

מקלט לרכב הוא מכשיר הקולט אותות רדיו מתחנת הרדיו וממיר אותם לצליל. הוא מותקן בלוח המחוונים של רכב ויש לו כבל חשמל המחבר אותו למצבר הרכב. למקלט יש בדרך כלל אנטנה לקליטת אותות, טיונר לבחירת תחנות רדיו, כפתור בקרת עוצמת הקול ומתג הפעלה/כיבוי.

מקלטי המכוניות הראשונים הוצגו בתחילת שנות ה-20. הם היו מגושמים ויקרים. בשנת 1925, זניט הציעה את מקלט הרכב הראשון הזמין מסחרית תמורת 200 דולר (כ-3,000 דולר בדולרים של היום).

מקלט לרכב הוא מכשיר הקולט גלי רדיו וממיר אותם לקול. ניתן לחבר את המקלט לרכב לאנטנה או להיות מובנה ישירות במכונית.

מקלט הרכב שולח את הצליל לרמקול שהופך אותו לגלי קול. כך אתה שומע מוזיקה, תוכניות אירוח ותוכניות אחרות ברדיו שלך.

מקלט לרכב הוא מכשיר הקולט גלי רדיו, המומרים לאחר מכן לקול.

המקלט יכול להיות ציוד נפרד או שהוא יכול להיות משולב עם מערכת הסטריאו ברכב.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה בארץ בשירותי מצבר עד בית הלקוח!

עם מאות לקוחות מרוצים ומעל ל10 שנות ניסיון אנחנו מספקים את השירות הטוב והמקצועי בארץ!

השאירו פרטים כבר עכשיו!
השאירו פרטים כבר עכשיו!
עורך דין
בלוג

למה כל משקיע נדלן צריך עורך דין מקרקעין

יציאה למסע אל שוק הנדל"ן יכולה לעורר תחושה של הרפתקה והזדמנות, הבטחה להשקעות סולידיות וריגוש של עסקאות משתלמות. עם זאת, מתחת לברק של רווחים פוטנציאליים מסתתרות סכנות של הסתבכויות משפטיות ותקנות מורכבות, נופים שבהם רק בקיאים יכולים לתמרן במיומנות. היכנסו לגיבור האלמוני של השטח המאתגר הזה: עורך הדין לענייני מקרקעין. 

למאמר המלא »
דרכון
בלוג

אזרחות ליטאית

במרדף אחר הצלחה עסקית, אנשים נתקלים לעתים קרובות במכשולים הדורשים פתרונות חדשניים. אתגר כזה עשוי להתעורר כאשר עומדים בפני דחיית הלוואה עקב דירוג אשראי שלילי. במקום לאותת על קץ השאיפות היזמיות, קבלת סירוב כזה יכול להיחשב כהזדמנות לבחון דרכים חלופיות להצלחה המיוחלת, כגון קבלת אזרחות ליטאית.

למאמר המלא »
סכסוכי ירושה
בלוג

סכסוכי ירושה

סכסוכי ירושה הם סכסוכים המתעוררים בין יורשים או בין יורשים לצדדים שלישיים, בקשר לחלוקת העיזבון של אדם שנפטר. סכסוכים אלו יכולים להיות מורכבים וממושכים, ויכולים להוביל ללא מעט עוגמת נפש בין בני משפחה.

למאמר המלא »
בלוג

כיצד מתנהלים במקרה של תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה?

דמיינו את זה: יום שגרתי מידרדר במהירות לכאוס כשחריקת הצמיגים והלם הפגיעה מותירים אתכם המומים מאחורי ההגה. זו לא סתם תאונת דרכים; זה אחד שמתרחש על השעון, האחריות שלך במקום העבודה מסתבכת עם התפנית הבלתי צפויה הזו. לנווט בתוצאות של אירוע כזה זה כמו להשחיל יחד את החלקים של שתי פאזלים מורכבים. מה שיתרחש לאחר מכן עשוי להשפיע באופן משמעותי הן על בריאותכם והן על פרנסתכם, כאשר כל מהלך דורש שיקול דעת ופעולה החלטית.

למאמר המלא »