מקלטי רכב מסחרי הם מכשירים המאפשרים למשתמש לקבל אות שידור מתחנת טלוויזיה או רדיו

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

מקלט לרכב מסחרי הוא מכשיר הקולט ומפרש את האותות מהלוויינים.

צלחת לווין משמשת לקליטת האותות הללו. הוא ממוקם על גג בניין או בשטח פתוח בקו אחד עם מסלול המסלול של הלוויין. המנה יכולה להיות קבועה או ניתנת להזזה בהתאם למקום בו יש למקם אותה.

האנטנה בתוך המנה קולטת את האותות הללו ושולחת אותם למקלט שממיר אותם לנתונים דיגיטליים, שנשלחים לאחר מכן למחשב לעיבוד. לאחר מכן, המחשב מעביר את המידע הזה בחזרה ללוויין כדי לשדר אותו החוצה.

על מנת שמערכת זו תעבוד, חייב להיות לפחות לוויין אחד במסלול כל הזמן למטרות תקשורת.

מקלטי רכב מסחרי הם סוג של ציוד המשמש לקליטת האות מצלחת לווין. מכשיר זה מותקן בדרך כלל על גג בניין ויש לו את היכולת לקלוט אותות מלוויינים במסלול.

על מנת להשתמש בציוד זה, אתה צריך אנטנה שניתן להתקין על המקלט. האנטנה תקלוט את האות ותשלח אותו למקלט באמצעות כבלים.

מכשיר זה משמש לשירותי טלוויזיה בלוויין או רדיו לווין, כמו גם גישה לאינטרנט. זה יכול לשמש גם למטרות שונות אחרות כגון טלוויזיה בכבלים או ספקי שירותי אינטרנט באמצעות כלים שאינם בקו ראייה עם מיקומי הלקוחות שלהם.

מקלט הרכב המסחרי פותח על ידי חברות רבות ויש להם תכונות שונות בהתאם למה הם משמשים.

מקלטי רכב מסחריים הם סוג של מכשיר אלקטרוני המשמש לקליטת ופענוח אותות טלוויזיה דיגיטליים. מקלטי רכב מסחריים מותקנים בדרך כלל בכלי רכב מסחריים גדולים כגון טרקטורים, משאיות ואוטובוסים. הם מותקנים גם בכלי רכב מסחריים קטנים יותר כמו טנדרים ומיניוואנים.

הצורה הראשונה של מקלט רכב מסחרי הוצגה בשנות ה-90 על ידי מוטורולה. סוג זה של מקלט היה מכשיר מכוון יחיד שיכול לקלוט ערוץ אחד בלבד בכל פעם.

הצורה השנייה של מקלט רכב מסחרי הוצגה על ידי סוני בשנת 1999 עם הצגת הדגם הראשון שלהם עם שני טיונר. מקלט מסוג זה יכול לקלוט שני ערוצים בבת אחת, אך הוא דרש מקור מתח חיצוני כדי לפעול כי לא הייתה לו סוללה פנימית.

הצורה השלישית של מקלט רכב מסחרי היה

מקלטי רכב מסחרי הם חלק ממערכת רדיו שמקבלת את האות ממשדר. מקלטי רכב מסחריים משמשים בסוגים רבים של רכבים מסחריים, כולל משאיות, אוטובוסים ורכבות.

מקלט לרכב מסחרי

מקלט לרכב מסחרי הוא סוג של מקלט רדיו המשמש בכלי רכב המשמשים בעיקר למטרות מסחריות. זה כולל נגררים לטרקטורים, אוטובוסים וסוגים אחרים של משאיות גדולות. מקלטי רכב מסחריים הם בדרך כלל חזקים יותר ממכשירי רדיו רגילים לרכב. יש להם גם תכונות שנועדו להקל על התקשורת עם נהגים וכלי רכב אחרים על הכביש. תכונות אלה כוללות רדיו CB ואינטרקום.

מקלט לרכב מסחרי הוא מקלט אלחוטי שניתן לחבר למחשב או למכשיר נייד על מנת לגשת לאינטרנט.

השימוש העיקרי במכשיר זה הוא למטרות ניווט. זה מאפשר לנהג לשמור על קשר עם העולם החיצון ולחפש מידע על המסלול שלו, תנאי התנועה ונתונים חשובים אחרים.

ישנם סוגים רבים ושונים של מקלטים לרכב מסחרי ולכל אחד יש תכונות משלו. הם נעים ממקלטים פשוטים שיכולים להתחבר רק למכשיר אחד בכל פעם, וכל הדרך עד למקלטים מתקדמים עם תכונות רבות כגון מעקב GPS ומהירויות חיבור לאינטרנט של עד 4G LTE.

המקלט הוא החלק החשוב ביותר ברכב מסחרי המקבל את האות מהמשדר. לרוב הוא מותקן למסגרת של רכב ומשמש לקליטת גלי רדיו.

מקלט לרכב מסחרי הוא מכשיר המשמש לקליטת ופענוח אותות רדיו דיגיטליים מתחנות שידור.

מקלט הרכב המסחרי הוא התקן שניתן להתקין במשאיות, אוטובוסים וכלי רכב מסחריים אחרים. המקלט מפענח את אותות הרדיו של תחנת השידור ושולח אותם למערכת השמע של הרכב. בדרך זו, אנשים ברכבים הללו יכולים להאזין לתוכן מהתחנות המועדפות עליהם בזמן שהם בדרכים.

מקלט לרכב מסחרי הוא מכשיר שמקבל אותות רדיו ממשדר וממיר אותו לאות אודיו, וידאו או נתונים.

למכשיר יכולת קליטת שידורים אלחוטיים ממגוון משדרים ולרוב הוא מותקן לרכב.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה בארץ בשירותי מצבר עד בית הלקוח!

עם מאות לקוחות מרוצים ומעל ל10 שנות ניסיון אנחנו מספקים את השירות הטוב והמקצועי בארץ!

השאירו פרטים כבר עכשיו!
השאירו פרטים כבר עכשיו!
מומחה לכונס נכסים פרי
כונס נכסים

מומחה לכונס נכסים פרי

כונס הנכסים פרי הוא איש מקצוע שמונה על ידי בית המשפט לניהול נכסים של חברה במצוקה. האחריות העיקרית שלהם היא לשמור על הנכסים ולהבטיח שהם יחולקו כהלכה לנושים.

למאמר המלא »
מנהל נכסים מוביל באשקלון
כונס נכסים

מנהל נכסים מוביל באשקלון

אשקלון היא עיר תוססת עם שוק נדל"ן צומח, מה שהופך ניהול נכסים מקצועי לחיוני לבעלי נכסים. בעזרת מנהל נכסים מוביל באשקלון, בעלי הדירות יכולים למקסם את הכנסותיהם מדמי שכירות ולהבטיח שמירה טובה על הנכסים שלהם.

למאמר המלא »