מקלטי רכב מסחרי הם מכשירים המאפשרים למשתמש לקבל אות שידור מתחנת טלוויזיה או רדיו

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

מקלט לרכב מסחרי הוא מכשיר הקולט ומפרש את האותות מהלוויינים.

צלחת לווין משמשת לקליטת האותות הללו. הוא ממוקם על גג בניין או בשטח פתוח בקו אחד עם מסלול המסלול של הלוויין. המנה יכולה להיות קבועה או ניתנת להזזה בהתאם למקום בו יש למקם אותה.

האנטנה בתוך המנה קולטת את האותות הללו ושולחת אותם למקלט שממיר אותם לנתונים דיגיטליים, שנשלחים לאחר מכן למחשב לעיבוד. לאחר מכן, המחשב מעביר את המידע הזה בחזרה ללוויין כדי לשדר אותו החוצה.

על מנת שמערכת זו תעבוד, חייב להיות לפחות לוויין אחד במסלול כל הזמן למטרות תקשורת.

מקלטי רכב מסחרי הם סוג של ציוד המשמש לקליטת האות מצלחת לווין. מכשיר זה מותקן בדרך כלל על גג בניין ויש לו את היכולת לקלוט אותות מלוויינים במסלול.

על מנת להשתמש בציוד זה, אתה צריך אנטנה שניתן להתקין על המקלט. האנטנה תקלוט את האות ותשלח אותו למקלט באמצעות כבלים.

מכשיר זה משמש לשירותי טלוויזיה בלוויין או רדיו לווין, כמו גם גישה לאינטרנט. זה יכול לשמש גם למטרות שונות אחרות כגון טלוויזיה בכבלים או ספקי שירותי אינטרנט באמצעות כלים שאינם בקו ראייה עם מיקומי הלקוחות שלהם.

מקלט הרכב המסחרי פותח על ידי חברות רבות ויש להם תכונות שונות בהתאם למה הם משמשים.

מקלטי רכב מסחריים הם סוג של מכשיר אלקטרוני המשמש לקליטת ופענוח אותות טלוויזיה דיגיטליים. מקלטי רכב מסחריים מותקנים בדרך כלל בכלי רכב מסחריים גדולים כגון טרקטורים, משאיות ואוטובוסים. הם מותקנים גם בכלי רכב מסחריים קטנים יותר כמו טנדרים ומיניוואנים.

הצורה הראשונה של מקלט רכב מסחרי הוצגה בשנות ה-90 על ידי מוטורולה. סוג זה של מקלט היה מכשיר מכוון יחיד שיכול לקלוט ערוץ אחד בלבד בכל פעם.

הצורה השנייה של מקלט רכב מסחרי הוצגה על ידי סוני בשנת 1999 עם הצגת הדגם הראשון שלהם עם שני טיונר. מקלט מסוג זה יכול לקלוט שני ערוצים בבת אחת, אך הוא דרש מקור מתח חיצוני כדי לפעול כי לא הייתה לו סוללה פנימית.

הצורה השלישית של מקלט רכב מסחרי היה

מקלטי רכב מסחרי הם חלק ממערכת רדיו שמקבלת את האות ממשדר. מקלטי רכב מסחריים משמשים בסוגים רבים של רכבים מסחריים, כולל משאיות, אוטובוסים ורכבות.

מקלט לרכב מסחרי

מקלט לרכב מסחרי הוא סוג של מקלט רדיו המשמש בכלי רכב המשמשים בעיקר למטרות מסחריות. זה כולל נגררים לטרקטורים, אוטובוסים וסוגים אחרים של משאיות גדולות. מקלטי רכב מסחריים הם בדרך כלל חזקים יותר ממכשירי רדיו רגילים לרכב. יש להם גם תכונות שנועדו להקל על התקשורת עם נהגים וכלי רכב אחרים על הכביש. תכונות אלה כוללות רדיו CB ואינטרקום.

מקלט לרכב מסחרי הוא מקלט אלחוטי שניתן לחבר למחשב או למכשיר נייד על מנת לגשת לאינטרנט.

השימוש העיקרי במכשיר זה הוא למטרות ניווט. זה מאפשר לנהג לשמור על קשר עם העולם החיצון ולחפש מידע על המסלול שלו, תנאי התנועה ונתונים חשובים אחרים.

ישנם סוגים רבים ושונים של מקלטים לרכב מסחרי ולכל אחד יש תכונות משלו. הם נעים ממקלטים פשוטים שיכולים להתחבר רק למכשיר אחד בכל פעם, וכל הדרך עד למקלטים מתקדמים עם תכונות רבות כגון מעקב GPS ומהירויות חיבור לאינטרנט של עד 4G LTE.

המקלט הוא החלק החשוב ביותר ברכב מסחרי המקבל את האות מהמשדר. לרוב הוא מותקן למסגרת של רכב ומשמש לקליטת גלי רדיו.

מקלט לרכב מסחרי הוא מכשיר המשמש לקליטת ופענוח אותות רדיו דיגיטליים מתחנות שידור.

מקלט הרכב המסחרי הוא התקן שניתן להתקין במשאיות, אוטובוסים וכלי רכב מסחריים אחרים. המקלט מפענח את אותות הרדיו של תחנת השידור ושולח אותם למערכת השמע של הרכב. בדרך זו, אנשים ברכבים הללו יכולים להאזין לתוכן מהתחנות המועדפות עליהם בזמן שהם בדרכים.

מקלט לרכב מסחרי הוא מכשיר שמקבל אותות רדיו ממשדר וממיר אותו לאות אודיו, וידאו או נתונים.

למכשיר יכולת קליטת שידורים אלחוטיים ממגוון משדרים ולרוב הוא מותקן לרכב.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה בארץ בשירותי מצבר עד בית הלקוח!

עם מאות לקוחות מרוצים ומעל ל10 שנות ניסיון אנחנו מספקים את השירות הטוב והמקצועי בארץ!

השאירו פרטים כבר עכשיו!
השאירו פרטים כבר עכשיו!
עורך דין
בלוג

למה כל משקיע נדלן צריך עורך דין מקרקעין

יציאה למסע אל שוק הנדל"ן יכולה לעורר תחושה של הרפתקה והזדמנות, הבטחה להשקעות סולידיות וריגוש של עסקאות משתלמות. עם זאת, מתחת לברק של רווחים פוטנציאליים מסתתרות סכנות של הסתבכויות משפטיות ותקנות מורכבות, נופים שבהם רק בקיאים יכולים לתמרן במיומנות. היכנסו לגיבור האלמוני של השטח המאתגר הזה: עורך הדין לענייני מקרקעין. 

למאמר המלא »
דרכון
בלוג

אזרחות ליטאית

במרדף אחר הצלחה עסקית, אנשים נתקלים לעתים קרובות במכשולים הדורשים פתרונות חדשניים. אתגר כזה עשוי להתעורר כאשר עומדים בפני דחיית הלוואה עקב דירוג אשראי שלילי. במקום לאותת על קץ השאיפות היזמיות, קבלת סירוב כזה יכול להיחשב כהזדמנות לבחון דרכים חלופיות להצלחה המיוחלת, כגון קבלת אזרחות ליטאית.

למאמר המלא »
סכסוכי ירושה
בלוג

סכסוכי ירושה

סכסוכי ירושה הם סכסוכים המתעוררים בין יורשים או בין יורשים לצדדים שלישיים, בקשר לחלוקת העיזבון של אדם שנפטר. סכסוכים אלו יכולים להיות מורכבים וממושכים, ויכולים להוביל ללא מעט עוגמת נפש בין בני משפחה.

למאמר המלא »
בלוג

כיצד מתנהלים במקרה של תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה?

דמיינו את זה: יום שגרתי מידרדר במהירות לכאוס כשחריקת הצמיגים והלם הפגיעה מותירים אתכם המומים מאחורי ההגה. זו לא סתם תאונת דרכים; זה אחד שמתרחש על השעון, האחריות שלך במקום העבודה מסתבכת עם התפנית הבלתי צפויה הזו. לנווט בתוצאות של אירוע כזה זה כמו להשחיל יחד את החלקים של שתי פאזלים מורכבים. מה שיתרחש לאחר מכן עשוי להשפיע באופן משמעותי הן על בריאותכם והן על פרנסתכם, כאשר כל מהלך דורש שיקול דעת ופעולה החלטית.

למאמר המלא »