כך תבחרו עורך דין פלילי

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

כל אזרח עשוי להיקלע להליך משפטי פלילי, הליך משפטי בו הוא מואשם על ידי המדינה. להליך הפלילי יש אפשרויות ענישה מחמירות יותר, הכוללות גם מאסר. עורך דין פלילי הוא איש המקצוע שיכול לסייע לכם להתמודד כנגד האישום, באמצעים משפטיים שונים. כך תבחרו עורך דין כזה.

 

עורך הדין הפלילי

ישנם עורכי דין רבים במדינת ישראל, בעלי תחומי התמחות שונים ומגוונים. אחד מהתחומים המוכרים ביותר הוא תחום הפלילים. הליך משפטי פלילי הוא הליך שמתקיים בבית המשפט, בו מאשימה המדינה אזרח בביצוע עבירה מסוימת, או מספר עבירות כלשהן. האשמה לדין פלילי מתרחשת לאחר חקירת משטרה ברוב המוחלט של המקרים. עו"ד פלילי מתמחה במשפט הפלילי, ויכול לתת לכם את הייצוג שאתם זקוקים לו.

 

חשיבות בחירת עורך הדין בהליך הפלילי

אם זומנתם לחקירת משטרה, אם נעצרתם על ידי המשטרה ואפילו אם אתם חושבים שיכול להיות שביצעתם עבירה מסוימת, מוטב שתפנו אל עו"ד פלילי. עורך דין פלילי בירושלים, תל אביב, באר שבע או כל עיר אחרת, יהיה מחויב לשמור על חסיון עו"ד-לקוח, ובתור עורך הדין שלכם גם לעשות את כל שביכולתו על מנת להגן עליכם מבחינה משפטית. ככל שתבחרו עו"ד פלילי טוב יותר, כך הסיכויים שלכם לקבל הגנה משפטית טובה יותר עולים.

 

הניסיון של עורך הדין

אם אתם מחפשים עורך דין פלילי בירושלים, או בכל מקום אחר בישראל, אחד הדברים העיקריים שאתם צריכים לשים לב אליו הוא הניסיון של עורך הדין שאתם עומדים לבחור. שימו לב שאתם לא בוחרים עורך דין שאינו מיומן מספיק, מכיוון שההגנה שהוא יוכל לספק לכם תהיה ככל הנראה פחותה יותר, בהשוואה להגנה משפטית שניתן לקבל מעורכי דין מנוסים.

 

המלצות

עורך דין פלילי, כמו עורך דין עומרי שטרן, הוא איש מקצוע לכל דבר ועניין. כמו לאנשי מקצוע אחרים, העוסקים במקצועות אחרים, גם לעורכי דין יש המלצות. מוטב לבדוק את ההמלצות על עורך הדין המיועד, לפני שכירת שירותיו.

 

שיחה אישית

גם אם מצאתם עורך דין עם ניסיון, ושמעתם מספיק המלצות עליו, הדברים הללו הם אף פעם לא תחליף להתרשמות אישית. קבעו שיחת ייעוץ ראשונית עם עורך הדין, והבינו האם שני הצדדים משדרים על אותו הגל.

 

ייצוג בבית המשפט

כדי להבין לעומק את החשיבות של עורך דין פלילי, חשוב להבין מה עורך הדין הזה יעשה עבורכם. אחד התפקידים המרכזיים שלו יהיה לייצג אתכם בבית המשפט, במסגרת הליך פלילי, וזאת על מנת שתוכלו לצאת זכאים במשפט, או לקבל ענישה מקלה יחסית.

 

סיוע בשלבי החקירה

עורך דין שמתמחה בפלילים יכול גם שלא לייצג אתכם בבית המשפט, וזאת אם חקירת המשטרה לא מבשילה לכדי כתב אישום. סיוע איכותי ממשרד עורכי דין פלילי בשלבי החקירה יוכלו לסייע לכך.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה בארץ בשירותי מצבר עד בית הלקוח!

עם מאות לקוחות מרוצים ומעל ל10 שנות ניסיון אנחנו מספקים את השירות הטוב והמקצועי בארץ!

השאירו פרטים כבר עכשיו!
השאירו פרטים כבר עכשיו!
עורך דין
בלוג

למה כל משקיע נדלן צריך עורך דין מקרקעין

יציאה למסע אל שוק הנדל"ן יכולה לעורר תחושה של הרפתקה והזדמנות, הבטחה להשקעות סולידיות וריגוש של עסקאות משתלמות. עם זאת, מתחת לברק של רווחים פוטנציאליים מסתתרות סכנות של הסתבכויות משפטיות ותקנות מורכבות, נופים שבהם רק בקיאים יכולים לתמרן במיומנות. היכנסו לגיבור האלמוני של השטח המאתגר הזה: עורך הדין לענייני מקרקעין. 

למאמר המלא »
דרכון
בלוג

אזרחות ליטאית

במרדף אחר הצלחה עסקית, אנשים נתקלים לעתים קרובות במכשולים הדורשים פתרונות חדשניים. אתגר כזה עשוי להתעורר כאשר עומדים בפני דחיית הלוואה עקב דירוג אשראי שלילי. במקום לאותת על קץ השאיפות היזמיות, קבלת סירוב כזה יכול להיחשב כהזדמנות לבחון דרכים חלופיות להצלחה המיוחלת, כגון קבלת אזרחות ליטאית.

למאמר המלא »
סכסוכי ירושה
בלוג

סכסוכי ירושה

סכסוכי ירושה הם סכסוכים המתעוררים בין יורשים או בין יורשים לצדדים שלישיים, בקשר לחלוקת העיזבון של אדם שנפטר. סכסוכים אלו יכולים להיות מורכבים וממושכים, ויכולים להוביל ללא מעט עוגמת נפש בין בני משפחה.

למאמר המלא »
בלוג

כיצד מתנהלים במקרה של תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה?

דמיינו את זה: יום שגרתי מידרדר במהירות לכאוס כשחריקת הצמיגים והלם הפגיעה מותירים אתכם המומים מאחורי ההגה. זו לא סתם תאונת דרכים; זה אחד שמתרחש על השעון, האחריות שלך במקום העבודה מסתבכת עם התפנית הבלתי צפויה הזו. לנווט בתוצאות של אירוע כזה זה כמו להשחיל יחד את החלקים של שתי פאזלים מורכבים. מה שיתרחש לאחר מכן עשוי להשפיע באופן משמעותי הן על בריאותכם והן על פרנסתכם, כאשר כל מהלך דורש שיקול דעת ופעולה החלטית.

למאמר המלא »