לקבלת פרטים וייעוץ ראשוני חייגו

  חדלות פירעון ושיקום כלכלי בתקופת הקורונה

  משבר הקורונה:

  אין ספק שתקופת הקורונה הינה תקופה קשה, מיוחדת ומאתגרת מהרבה סיבות בין ביתר אחת הקשיים העיריים הינם הקשיים הכלכליים, תזרימיים היוצרים הרבה חובות והתחיבויות. מצב זה הביא לעלייה במס' המגיעים למצב של חדלות פירעון  של יחיד עסק או חברות.כתוצאה מכך הגיעו למצב של אי יכולת פירעון ונמצאים מול שוקת שבורה.

  מיותר לציין את ההשפעה הבריאותית, משפחתית של מצב כלכלי קשה לכן חשוב לא לחכות, לא לטמון את הראש בחול אלא להקדים ולפנות לקבלת ייעוץ משפטי שבעזרת עורך דין המתמחה בתחום חדלות פירעון תימצא הדרך להסדרת המצב ולהתחיל את השיקום הכלכלי.

  אם נקלעת לחובות והינך חדל פירעון או הינך חושש כי אתה עלול להגיע לחדלות פירעון – זה הזמן לפעול וליצור קשר עימי על מנת לבחון את המצב המשפטי והכלכלי ולמצוא את הפיתרון הראוי ביותר עבורך.

  הליך זה של חדלות הפירעון אינו מתאים לכל אחד משכך החשיבות לקבלת ייעוץ וליווי מעורך דין המתמחה בחדלות פירעון וחובות. הליך חדלות פירעון מורכב ממספר רב של פרמטרים שחשוב לבחון ולבדוק  טרם כניסה להליך חדלות פירעון.הפרמטרים הם בין היתר  גובה החוב, יכולת עמידה בתכנית פירעון, מצב בריאותי ונסיבות אישיות כאלו ואחרות. יש לבחון כל מקרה באופן פרטני לגופו כאשר כל מקרה לגופו, גם במקרה שימצא שהמקרה אינו מתאים להליך בעזרת ייעוץ משפטי מקצועי ואיכותי של עורך דין ממשרדנו ישנם מגוון דרכים נוספות שיסייעו בפתרון המצוקה הכלכלית והחובות.  ישנן דרכים נוספות לפתור את בעיית החובות בין היתר האפשרות  להסדר מחוץ לבית המשפט  ומו"מ בין החייב לנושה או הסדר חוב, שלא במסגרת צו לפתיחת הליכים מה שקרוי "הסדר נושים" שיקבל את אישור בית המשפט

  לסיכום אין ספק שמדובר בתקופה מאתגרת כלכלית עבור רבים אולם ייעוץ ולווי משפטי של עורך דין המתמחה בתחום חדלות הפירעון והסדרי חוב יכול להקל ולספק פתרונות למצב ויציאה לדרך חדשה.

  חדלות פירעון ושיקום כלכלי בתקופת הקורונה

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום