לקבלת פרטים וייעוץ ראשוני חייגו

  פשיטת רגל לאדם פרטי

  נקלעתם לחובות ואינכם מסוגלים לעמוד בפירעונם? במידה וניסיתם את כל האפשרויות לעומדות לרשותכם, יתכן ואתם צריכים להתחיל בהליך של פשיטת רגל, או כפי שהוא נקרא כיום, הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי. ישנם שני סוגים של פשיטת רגל, פשיטת רגל לחברה והליך פשיטת רגל לאדם פרטי. מדובר בשני הלכים דומים אך שונים, אך בשניהם היום קל יותר לבצע את המהלך מאשר פעם. על פי החוק, מדובר במצב בו החייב או החייבים אינם יכולים לשלם את חובם במועד, בין אם זמן הפירעון הגיע ובין אם חלף. כיום ישנו דגש רב על כל נושא השיקום הכלכלי של החייב והשבתו לנהל חיים תקינים ונורמליים, תוך חשיבה רציונלית כי החייבים לא יהוו נטל על החברה, ולכן היום ההליכים הרבה יותר פשוטים ומהירים. רצוי מאוד להיעזר בשירותיו של עורך דין מומחה בתחום על מנת להגיע לתוצאה מיטבית. עורך הדין ערן סולמי, הוא בעל ניסיון רב שנים בטיפול בפשיטת רגל וחדלות פירעון וכן כל תחום הוצאה לפועל.

  כיצד מבצעים הליך פשיטת רגל לאדם פרטי?

  פשיטת רגל לאדם פרטי, מתחילה בהגשת בקשה לחדלות פירעון. ניתן להגיש בקשה לצו פתיחת הליכים להוצאה לפועל אם סך כל החובות של החייב עולים על 50,152 שקלים. הגוף האחראי על כל ההליכים הוא הכונס הרשמי. כיום, יש הבדל משמעותי מפשיטת הרגל של פעם, החוק מקפיד על שיקומו של ודוחף אותו לחזרה לניהול חיים כלכליים עצמאים ומי שמתנהל לפי הנהלים יוכל לקבל את ההפטר המיוחל תוך שלוש שנים ואף פחות תלוי בתיק. קיים דגש נוסף כיום, ובו בית המשפט מסייע לנושים לקבל סכום גבוה יותר מהכספים הנצברים בקופת הנושים. במידה וחובכם עולה על 150 אלף שקלים, תוכלו להגיש בקשה לצו לפתיחת הליכים, באם החוב נמוך מסכום זה, יש להגיש הודעה לרשם הוצאה לפועל כי אין לכם אפשרות לשלם את החוב.

  הגשת בקשה לפשיטת רגל בעזרת עורך דין

  במידה והבנתם כי הנכם הולכם לכיוון פשיטת רגל, עליכם לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה בתחום. עורך דין המנוסה בתחום זה, ייתן לתיק ערך מוסף מניסיונו בתחום וידע כיצד לסיים את החובות על הצד הטוב ביותר עבורכם. פנו עוד היום אל עו"ד ערן סולמי, עו"ד מומחה בכל תחום הוצאה לפועל, פשיטת רגל וחדלות פירעון.

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום