לקבלת פרטים וייעוץ ראשוני חייגו

  פירוק חברה בע"מ

  כיום, אין שום בעיה להקים חברה בע"מ, אם פעם התלבטנו רבות בין להישאר עוסק פטור או להפוך לחברה בע"מ, היום זה פשוט וכמעט אין חרטות, אם מסתכלים קדימה לעתיד הרחוק. כשאדם צריך להחליט כיצד הוא מגדיר את החברה אותה הוא מקים הוא לוקח בחשבון מה יקרה במידה ואם החברה תתפרק בעתיד. ביום שהחלטתם שהחברה שלכם סיימה את תפקידה, או שהחברה נכנסה למצב של חדלות פירעון, תוכלו לפתוח בהליך פירוק חברה בע"מ במידה ומדובר בפירוק מרצון, מומלץ מאוד לבצע את הסגירה ברשם החברות בדיוק כפי שעשיתם כשהיא נפתחה. ככל שתקדימו לעשות, כך תיאלצו לשלם פחות אגרות מיותרות. אל תפרקו חברה לבד, ולא משנה הנסיבות, הכי טוב להתייעץ עם עורך דין המומחה בתחום פירוק חברות שיסייע בידכם. עו"ד ערן סולמי הוא מומחה בתחום, פנו אליו לייעוץ.

   

  סיבות פירוק חברה בע"מ

  מומלץ לפרק חברה לפני שהיא מסתבכת מאחר ואם היא מגיעה לפירוק שאינו מרצון, בעליה יתקשו לפתוח חברה נוספת. פירוק חברה בע"מ יכול להתבצע ממספר סיבות:

  • פירוק מרצון – כך שבעלי החברה החליטו מיוזמתם לסגור אותה, לדוגמת סיבת תום תקופה המצוינת בתקנון, חילוקי דעות בלתי ניתנים לגישור, ועוד.
  • פירוק על ידי בית משפט – באם החברה הפסיקה את עסקיה לתקופה של שנה, באם החברה נקלעה למצב של חדלות פירעון ועוד.
  • פירוק על פי חוקי המדינה.

  באם אתם מבצעים זאת מרצון או בשל חדלות פירעון, אל תעשו זאת לבד. פנו בהקדם לעו"ד מומחה בתחום.

   

  הקדימו לפנות לעורך דין לפירוק חברה

  כל נושא הזמן, חשוב מאוד בכל תהליך פירוק חברה. באם ישנם עיכובים מיותרים החברה תספוג תשלומי אגרות וקנסות. עו"ד ערן סולמי, מומחה בתחומו ישמח לסייע לכם בכל נושא פירוק חברה ועוד.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום