לקבלת פרטים וייעוץ ראשוני חייגו

  חדלות פירעון יחיד

  חדלות פירעון יחיד, הוא הליך משפטי שמתנהל כאשר אדם אינו מסוגל לעמוד בחובות שלו, חלק גדול מההליכים שנוהלו בעבר בבית המשפט המחוזי הועברו לבית משפט שלום, ביניהם גם ניהול הליכי חדלות פירעון יחיד. חלק מהעניינים המנהליים בניהול שוטף של הליכי חדלות פירעון הועברו לניהולו של הכונס הרשמי, אשר זכה לשם ממונה על הליכי חדלות פירעון. במידה והממונה על חדלות פירעון נתן צו לפתיחת ההליכים, והתברר כי החובות של החייב נמוכים מ-150 אלף שקלים ימשיך הממונה לנהל את הליכי חדלות פירעון לאותו יחיד. הליכי חדלות פירעון בסכום נמוך מ-150 אלף ינוהלו בהוצאה לפועל ולא בבית המשפט. בכל מקרה של חדלות פירעון יחיד, מומלץ לפנות אל עו"ד מומחה בתחום שייתן לכם את כל המענה המקצועי. עו"ד ערן סולמי הוא עו"ד מומחה בטיפול בחדלות פירעון.

  ההליכים של חדלות פירעון יחיד

  ההליך המשפטי של חדלות פירעון יחיד מחולק במסגרת החוק החדש לתקופת הבדיקה ותקופת השיקום. מהן שתי התקופות:

  • תקופת הבדיקה – הוא הזמן שבמהלכו ייבחנו המצב הכלכלי, והתנהלותו של החייב לפני שהחל ההליך ובתקופת ההליך.
  • תקופת השיקום – זה הזמן בו החייב נמצא בהליך, שלאחר שיסתיים הוא יקבל הפטר מחובותיו.

  לאחר הבקשה ופרסומה, יוכלו הנושים להגיש בקשה לתביעת החוב, ולקבל סדר קדימות לתשלום החוב. הליכי חדלות הפירעון יתנהלו במרבית המקרים בלשכת ההוצאה לפועל בה קיים המסלול המאפשר חדלות פירעון, וזאת רק במחוז בו נמצא רוב תיקי ההוצאה לפועל של החייב.

  פנו לעורך דין מנוסה בנוגע להפטר ליחיד בהליכי חדלות פירעון

  בכל מקרה של רצון לפתוח בהליכי חדלות פירעון ליחיד, עליכם לפנות לפני תחילת ההליך אל עורך דין המומחה בתחום חדלות הפירעון וזאת על מנת להצליח ולקבל בסופו של יום את הפטור. פנו בהקדם אל עו"ד ערן סולמי, המומחה בתחום זה.

   

   

   

  איך מקבלים פשיטת רגל הפטר?

  עורך דין הוצאה לפועל וחדלות פירעון, הוא איש המקצוע הנכון ביותר לטפל בכל הנוגע בתיקי חדלות פירעון והוצאה לפועל וידאג לך גם לקבל פשיטת רגל הפטר. לא כל עורך דין הוא מומחה להוצאה לפועל וחדלות פירעון. עורך דין כזה הוא זה שמטפל באופן קבוע בכל נושאי חובות בין אם הוא בצד של חייב או הזוכה. הניסיון הרב מול הממונה על חדלות פירעון, מקנה לעו"ד זה את היכולות לקדם את התיק של הלקוח שלו. את ההפטר מקבלים לאחר שעמדתם בכל ההתחייבויות והתשלומים, והוכחתם תום לב.

  פשיטת רגל הפטר

  הוצאה לפועל הוא הגוף האחראי על כל נושא גביית חובות במדינת ישראל. מערכת זו  פועלת על פי החוק המטפל באכיפת פסקי דין ביניהם בנושא מזונות, שטרות, משכנתאות, והחלטות אשר ניתנו על ידי גופים שונים כולל רשויות ועוד. במסגרת הוצאה לפועל מוסדרים כל אמצעי האכיפה אשר אפשר לנקוט נגד החייב. אמצעים אלו ננקטים על פי בקשת זוכה, והוא זה שפותח את תיק ההוצאה לפועל עצמאית או באמצעות עורך דין. רשם ההוצאה לפועל, הוא למעשה הגורם השיפוטי בלשכה זו ועל פיו יישק דבר כשהוא נותן את כל האישורים בסופו של יום. באם צברת חובות רבים אולי מומלץ לך לבקש הליך של פשיטת רגל, אשר בסופו תקבל את האישור המיוחל, פשיטת רגל הפטר. בין אם אתה הזוכה או שאתה החייב, מומלץ לפנות אל ההוצאה לפועל אך ורק בעזרתו של עורך דין ערן סולמי, עורך דין מומחה בתחומו ומטפל בכל נושא הוצאה לפועל וחדלות פירעון.

  התנאים לקבלת הפטר בפשיטת רגל

  כאמור היום פשוט יותר מאשר פעם לזכות בקבלת הפטר בפשיטת רגל. אחת המטרות של החוק היא להביא את החייב לשיקום כלכלי, אולם חשוב להבין כי גם הנושים מקבלים את חלקם ככל הניתן בהתאם למצבו הכלכלי של החייב. עם פתיחת הליכי חדלות פירעון וצו כינוס, על החייב להתנהל בתום לב, ולשלם את צו התשלומים שניתן לו, להגיש דו"חות ואסור לו להסתיר על מידע. ההפטר יינתן אך ורק באם החייב יעמוד בתוכנית הפירעון שקבע המנהל המיוחד על פי החומר שנאסף, במקרים חריגים אפשר לעתור לבית המשפט על מנת לקבל הפטר, ללא צורך בביצוע תשלומים, זאת במקרה שהחייב מוכיח כי במקרה שלו אין תועלת מניהול ההליכים נגדו.

  הפטר בפשיטת רגל

  הפטר בפשיטת רגל, הוא בעצם סוף הליך של פשיטת רגל, בו החייב בעצם מקבל הפטר מכל החובות שלו. זהו החלק אליו כל פושט רגל שואף להגיע. פשיטת רגל, או בשמו כיום חדלות פירעון מעניק לחייב שני דברים חשובים. ראשית ההליך מעניק את עיכוב ההליכים המשפטיים התלויים ועומדים כנגד החייב, שנית בסוף ההליך כאמור קבלת ההפטר אשר מאפשר לחייב פרט למחיקת החובות, לפתוח דף חדש בכל הנוגע להתנהלות הכלכלית שלו.  כיום, קל יותר לקבל הפטר מאחר פעם. מדיניות בתי המשפט היא לאפשר לכל אזרח לפתוח דף חדש ושיקום כלכלי. חשוב לזכור שיש כמה תנאים חשובים שחייבים להתקיים לפני שמקבלים את ההפטר ובמידה ולא יתקיימו החייב לא יקבל את צו ההפטר. פנו אל עו"ד ערן סולמי המומחה בתחום הוצאה לפועל וחדלות פירעון על מנת לקבלת ייעוץ וייצוג מתאים.

  הפטר ליחיד בהליכי חדלות פירעון

  אל תמתינו לרגע האחרון עד שלא יישאר לכם אויר. במידה והחובות סוגרים עליכם, פנו עוד היום אל עורך דין מומחה בתחומו שיוכל להוציא אתכם בורה המיטבית ביותר עבורכם. עורך דין ערן סולמי הוא עורך דין המומחה בתחום זה ובתחום הוצאה לפועל וחדלות פירעון בפרט. הוא ידאג לכל האינטרסים שלכם.

  צו הפטר בפשיטת רגל

  עורך דין המנוסה בהליכי חדלות פירעון, ידע בדיוק איך להתנהל ולהשיג עבורכם את ההפטר. הוא מכיר את שרות ההוצאה לפועל, את החוקים, הסייגים, ואף את הרשמים בכל לשכה דבר המייעל מאוד את עבודתו. במידה ואתם מעוניינים בעו"ד מומחה בתחום, פנו עוד היום אל עו"ד ערן סולמי, שידאג להשיג עבורכם את המיטב בתיק.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום