לקבלת פרטים וייעוץ ראשוני חייגו

  פשיטת רגל

  עורך דין פשיטת רגל

  חובות הפכו לצערנו לדבר נפוץ. חובות נובעים בדרך כלל מהתנהלות כלכלית לא נכונה, התחייבויות שלא כובדו ועוד. חוב הוא כמו כדור שלג, במידה ולא עוצרים אותו הוא הולך וגדל, הריביות מצטברות והסכומים עולים, עד שנוצר מצב שאין בידי החייב לשלם את חובו. במצב של אי עמידה בתשלום חוב, ברוב המקרים פונים אל ההוצאה לפועל כדי לנסות ולגבות את החוב מהחייב. הפניה להוצאה לפועל גוררת עמה הליכים משפטיים כאשר בסופו של יום, לחייב לא נותרת ברירה והוא נאלץ להכריז על פשיטת רגל או כפי שהיא נקראת היום חדלות פירעון. בכל מצ"ב כזה מומלץ להתייעץ מוקדם ככל האפשר עם עו"ד לפשיטת רגל, אחד כזה המומחה בתחומו שיוכל להוציא אתכם בצורה הטובה ביותר מהסיטואציה הלא פשוטה אליה נקלעתם. פנו בהקדם אל עו"ד ערן סולמי ועו"ד יניב בסט, מומחים בתחום בעלי ניסיון רב בתחום ההוצאה לפועל, פשיטת רגל ועוד.

  תום הלב בהליך חדלות פירעון

  חוק חדלות פירעון נחקק מתוך מטרה מרכזית של המדינה לעזור לחייבים להשתקם, ולהחזיר את הכסף לנושים שלהם. הליכי...

  מעמד דירת מגורים בהליך פישטת רגל וחדלות פירעון

  ברוב המקרים כשהחייב נמצא בהליך חדלות פירעון עולה השאלה הדי מתבקשת מה מעמד דירת מגורים של החייב ובת...

  חובות מובטחים וחובות בדין קדימה בהליך חדלות פירעון

  בהליך חדלות פירעון מדובר בחוסר יכולת של החייב לשלם את חובותיו, האדם/גוף שלו הוא חייב נקרא נושה. נושה (אדם...

  אחריות בת הזוג לחובות בן הזוג הנמצא בהליך פשיטת רגל וחדלות פירעון

  לא אחת נשאלת השאלה האם בן/בת הזוג אחראי לחובותיי בהליך פשיטת הרגל?? בייחוד כישנם מכרים שבהם לא ממש ברור...

  פשיטת רגל לאדם פרטי

  נקלעתם לחובות ואינכם מסוגלים לעמוד בפירעונם? במידה וניסיתם את כל האפשרויות לעומדות לרשותכם, יתכן ואתם צריכים להתחיל בהליך...

  חדלות פירעון יחיד

  חדלות פירעון יחיד, הוא הליך משפטי שמתנהל כאשר אדם אינו מסוגל לעמוד בחובות שלו, חלק גדול מההליכים שנוהלו...

  פירוק חברה בע"מ

  כיום, אין שום בעיה להקים חברה בע"מ, אם פעם התלבטנו רבות בין להישאר עוסק פטור או להפוך לחברה...

  צו הפטר

  ברגע שהתחלתם בהליך פשיטת רגל, באם החובות שלכם ישנים, או שהנכם בהליך חדלות פירעון, המטרה הסופית שלכם היא...

  הליכי פש"ר

  בקשת פשיטת רגל: כאשר חובותיו של אדם נערמים ומצטברים עד לסכומים אשר ספק אם יצליח להסדיר בחייו ובתיק האיחוד...

  מידע נוסף בנושא

  תפקידו של עו"ד לפשיטת רגל

  עו"ד לפשיטת רגל יכול באמצעות הניסיון שלו בתחום וההכרות עם כל סוגיות המשפט המורכבות, להוביל אותך להתחלה כלכלית חדשה, ללא כל דאגה והגבלות.

  • הסרת הגבלות – עו"ד מומחה ידאג להסיר לך את ההגבלות כעיקולים ועוד עד לקבלת החלטה בעניינך.
  • הגשת בקשות – עו"ד מומחה יגיש את כל הבקשות הנדרשות לבית המשפט, יתנהל מול הגורמים השונים בכל הנוגע לענייני החייב.
  • מחיקת חובות – עו"ד מומחה ידאג שימחקו לך חובות, על מנת שתפתח דף כלכלי חדש.

  עו"ד לפשיטת רגל

  אל תנסו לחסוך כספים ולהתנהל לבד מול מערכת בתי המשפט בכל הנוגע לפשיטת רגל. לעולם לא תוכלו להגיע להישגים ולתוצאות, כפי שהייתם מגיעים עם עו"ד מומחה לפשיטת רגל. אל תהססו לפנות עוד היום אל עו"ד ערן סולמי, ועו"ד יניב בסט המתמחים בכל תחום פשיטת הרגל הוצאה לפועל ועוד.

  עורך דין מומחה לפשיטת רגל

  צבירת חובות היא דבר מטריד שאינו נותן מנוחה ומדיר שינה מעיניו של כל חייב. הרדיפה הבלתי פוסקת של נציגי ההוצאה לפועל, העיקולים בבנקים, על המשכורת, ההגבלות השונות, שלילת רישיון הנהיגה, צו איסור יציאה מהארץ ועוד, מעיקים מאוד על כל אדם.

  לעיתים, לא נותרת ברירה בידו של החייב מאחר והחובות גדולים מאוד והוא אינו מסוגל לעמוד בתשלומים, ולכן הפתרון היחיד עבורו הוא פשיטת רגל, זאת על מנת שיוכל להגיע להתחלה כלכלית חדשה עבורו ועבור בני משפחתו. בכל הנוגע לטיפול בנושא פשיטת רגל, מומלץ מאוד להתייעץ עם עורך דין מומחה לפשיטת רגל, המכיר היטב את כל ההתנהלות, כיצד ולמי מוגשות הבקשות, מהם הנימוקים אותם צריך להעלות על מנת שיאשרו לך את הבקשה, ובעצם עליו ללוות אותך כל הדרך עד לקבלת ההפטר. במידה ואתה שוקל פשיטת רגל, פנה בהקדם אל משרדו של עו"ד ערן סולמי, המטפל בכל נושא פשיטת רגל הוצאה לפועל ועו"ד.

  בקשה לפשיטת רגל

  כל נושא פשיטת הרגל הוא מורכב ומסובך, קיימים כל מיני סייגים חוקתיים ופסיקות שרק עורך דין המומחה בטיפול בנושא פשיטת רגל, ידע איך לטפל בהן. לכן, אין טעם לפנות לעורך דין שמטפל בעוד מגוון נושאים. משרדו של עו"ד ערן סולמי, מטפל תחום פשיטת הרגל הוצאה לפועל וישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

  ניסיונו של עורך דין מומחה לפשיטת רגל

  החלטתם כי אתם בדרך לפשיטת רגל, וזה הפתרון הטוב ביותר עבורכם, עליכם לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה לפשיטת רגל. אחד הדברים החשובים ביותר לבדוק, הוא מה ניסיונו של עורך הדין בתחום. לא כל עורך דין יכול לטפל בצורה טובה בנושא. מדוע חשוב ניסיונו של עורך הדין:

  • טיפול בבעיות דומות – טיפול בנסיבות דומות לנסיבות שלכם, מקנה לעו"ד יתרון בהתמודדות מול הערכאות המשפטיות מאחר והוא מגלה בקיאות.
  • הצלחות – עו"ד מומחה ישיג הצלחות בכל הנוגע לטיפול בפשיטת הרגל, מאחר והוא צבר הצלחות.
  • מחיקת חוב – עורך דין מנוסה יצליח למחוק לכם את החוב ולפתוח עבורכם דף חדש.

  עורך דין מומלץ לפשיטת רגל

  במידה ונקלעתם לסיטואציה בה אינכם מסוגלים לעמוד בתשלום חובותיכם, באם הנכם אדם פרטי או עסק, ככל הנראה הנכם עומדים בפני פשיטת רגל. בעבר היתה נטייה לחשוב כי פשיטת רגל היא גזירה נוראית שאין לה הופכין, מן סוג של אות קין. כיום פשיטת רגל מהווה אלטרנטיבה טובה לכל עניין החובות והנושים שאינם נותנים לחייב מנוח, ואין בכך בושה. בתהליך פשיטת רגל ישנן אפשרויות לביצוע חלוקת חובות לתשלומים ולעיתים ניתן להגיע להסדר עם הנושים, זה אם אתם משתמשים בשירותיו של עורך דין מומלץ לפשיטת רגל. תוכלו לפנות אל עו"ד ערן סולמי, מומחה בתחומו בכל נושא פשיטת רגל, הוצאה לפועל וחדלות פירעון.

  כיצד נבחר עורך דין מומלץ לפשיטת רגל?

  פשיטת הרגל הוחלפה בשנים האחרונות לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי. כאשר מטרת המדינה היא לסייע לשיפור מצבו ולשיקומו של החייב, כך שמצבו הפיננסי ישתפר. על מנת לבצע הליך של פשיטת רגל – חדלות פירעון, עליכם לשכור את שירותיו של עורך דין מומלץ לפשיטת רגל, מאחר ורק הוא יצליח לדאוג עבורכם לתנאים הכי טובים. עורך דין מומלץ לפשיטת רגל, מוצאים במספר דרכים:

  • המלצות של אנשים.
  • חוות דעת של לקוחות ותיקים באינטרנט.
  • בודקים האם עורך הדין שלנו מתעסק בתחומים נוספים או שמה זהו אחד מהתחומים העיקריים.
  • מוודאים כי אכן הוא מבין את מצבכם האישי והכלכלי באופן פרטני.

  עורך דין לענייני פשיטת רגל

  זה לא חלילה שאדם שאינו עורך דין, פחות נבון ועם פחות יכולות, אבל תחום המשפטים הוא תחום נרחב עם חוקים, סייגים ויוצאים מהכלל שחייבים להכיר היטב, ורק עורך דין מומלץ בתחום ידע לעשות זאת. פנו עוד היום אל עורך הדין ערן סולמי, מומחה בתחומו ובעל ניסיון רב בפשיטת רגל ובהוצאה לפועל.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום