לקבלת פרטים וייעוץ ראשוני חייגו

  עורך דין כונס נכסים

  כינוס נכסים זו דרך להחזיר חוב שאין דרך אחרת להחזיר את החוב. כשבעל חוב לא מצליח לקבל את החייב לו הוא ירצה באופן טבעי לקבל את החוב גם על חשבון מכירת הנכס של החייב, ולכן פונים לכונס נכסים. כינוס נכסים סוג של הליך בו מבוצעת תפיסת נכס ויצירת שליטה בו. הליך כזה יפתח במקרה של אי תשלום חוב או נכס ששועבד לטובת מתן כסף. עורך דין כונס נכסים מתמנה על ידי בית משפט או בהוראה של רשם הוצאה לפועל. במידה והנכם מעוניינים בעורך דין כונס נכסים, עליכם לפנות אל אחד המומחה בתחום, באם יש עליכם כינוס, פנו אל עורך דין המומחה בטיפול בנושא זה, עו"ד ערן סולמי, הוא בעל מיסיון רב בטיפול בכינוס נכסים, הוצאה לפועל ועוד.

   

  כיצד פועל עורך דין כונס נכסים?

  ראשית, יש על עורך דין כונס נכסים להוציא לפרסום, על פי הנהלים את הנכס למכירה, ולאחר מכן הוא יקבל הצעות מחיר. התהליך יכלול גם בדיקה של ההצעות שיציע את ההצעה הגבוהה ביותר יקבל את זכות הקניה. כל פעולה הנעשית על ידי כונס הנכסים, דורשת אישור ההוצאה לפועל. בטרם מתבצעת המכירה יש לתת אפשרות לחייב לנסות ולקנות את הנכס בסכום הזוכה. הסכם ייחתם  אך ורק שבית המשפט או ההוצאה לפועל יאשרו את המכירה. הכסף מהמכירה יינתן לבעלי החוב, אך עם ניכוי של הוצאות שונות כגון פרסום הנכס, ועוד.

    עו"ד כונס נכסים שאפשר לסמוך עליו

  עו"ד כונס נכסים מכיר היטב את עבודתו ומה הם יכולותיו בתחום. לכן יש לסמוך עליו שידע לעשות זאת העבודה על הצד הטוב ביותר. לייעוץ פנו עוד היום אל עו"ד ערן סולמי, שיבדוק עבורכם את התנאים לכינוס נכסים. עו"ד סולמי הוא ותיק ובעל ניסיון רב בתחום.

   

   

  עורך דין להסדר חובות

  נקלעתם לחובות ואתם מרגישים כי החובות סוגרים עליכם? אין צורך להתמודד לבד, אל תישארו בלי אוויר. פנו אל עורך דין להסדר חובות שיסייע בידיכם להגיע להסדר עם האנשים או המוסדות להם אתם חייבים כסף. בעיה של צבירת חובות היא התמודדות יום יומית אשר משפיעה על תחומים רבים בחיים, ועלולה להיות גם קשה מאוד מבחינה נפשית. העיקולים, פניות הבנקים, אי אפשרות למשוך כספים ולהתנהל נכון כספית, מובילים לתסכול גדול מאוד. על מנת לצאת מהחובות ולפתוח דף חדש ונקי מבחינה כלכלית, חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של מומחה בתחום, עורך דין מומחה שיגיע עם הנושים להסדר חובות שיהיה נוח לטוב ביותר עבורך ובהתאם ליכולות הכלכליות שלך. פנו בהקדם אל עו"ד ערן סולמי המומחה בתחום הוצאה לפועל וחדלות פירעון על מנת לקבלת ייעוץ וייצוג מתאים.

  תפקידו של עורך דין להסדר חובות

  עורך דין להסדר חובות הוא והכלים העומדים לרשותו, יכולים לפתור את העניינים ולהגיע להסדר חובות עם האנשים להם אתם חייבים כסף, מחוץ לכותלי בית המשפט. במסגרת עבודתו יתנהל עורך הדין בראשונה מול בעלי החוב עצמם או באי כוחם. הוא יבין עם החייב מה הסכום הריאלי החודשי אותו הוא יוכל לשלם מדי חודש. לעיתים עורך הדין דואג למחיקת חלק ניכר מהחוב בדרך כלל אלו ריביות וסכומים נלווים ומה שנותר הוא סכום הקרן. במידה ואי אפשר להגיע להסדר עם בעלי החוב אזי ניתן להגיע להסדר חובות עם ההוצאה לפועל או בית המשפט. עורך דין מומחה בתחום ישתמש בכל הכלים החוקיים להגיע להסדר הולם.

  עורך דין לענייני חובות

  חובות הם לא משהו שצריך לסחוב כל החיים. תוכלו לפתוח דף חדש בעזרתו של עורך דין מומחה לחובות. קיימים הרבה תחומי התמחות בעריכת דין, אבל עורך דין להסדר חובות הוא מומחה בתחום שיצליח להשיג עבורכם את ההסדר הטוב ביותר. פנו כבר עכשיו אל  עורך דין ערן סולמי המומחה בתחום הסדר חובות ובתחום הוצאה לפועל וחדלות פירעון בפרט. הוא ידאג לכל האינטרסים שלכם.

  כיצד יעזור לנו עורך דין מחיקת חובות?

  לא תמיד אנחנו יכולים ומצליחים לשלוט על העניינים הכלכליים שלנו. דברים יכולים להסתבך בשנייה בשל נסיבות שונות כמו אובדן יכולת השתכרות, פיטורין בהפתעה, או הוצאות גדולות שלא לקחנו בחשבון והגיעו בפתאומיות. מחיקת חובות מאפשרת לכל אזרח ישראלי לשקם את חייו ולפתוח דף חדש ונקי. חשוב להבין כי הליך מחיקת החובות הוא שם מקביל להליך חדלות פירעון. על מנת למחוק את החובות ולהחיל בדף חדש ונקי מבחינה כלכלית, יש לבצע חדלות פירעון ושיקום כלכלי. לעיתים אנשים נוטים לחשוב כי מדובר במחיקת חובות ללא כל צורך בהליך, אלא פשוט לחמוק חוב וחכן חשוב מאוד לציין זאת. על מנת לבצע הליך שכזה, יש לפנות בהקדם לטיפול עורך דין מחיקת חובות מנוסה.

  עורך דין מחיקת חובות

  אדם שנקלע לחובות, סובל מנושים רבים שרודפים אחרים ומפרים את שלוותו. יש דרכים רבות להתמודד עם חובות אלו, ולא לטמון את הראש בחול, אחת מהדרכים היא מחיקת חובות ומדובר על דרך מוכרת ונפוצה אשר חייבים רבים בוחרים להשתמש בה. חובות כבדים הם לא בחירה, ואף אחד מאתנו לא היה רוצה להיקלע למקום בו החובות סוגרים עלינו ולא מותירים בנו אוויר לנשימה. עורך דין מחיקת חובות הוא האיש הנכון והמתאים ביותר על מנת לבצע עבורכם מחיקת חובות. לפני שמבצעים הליך זה, חשוב מאוד להבין על מה מדובר ומה התנאים לביצוע ההליך. פנו עוד היום אל עו"ד מומחה בתחום שיוכל לייעץ לכם על הנושא. עו"ד ערן סולמי הוא בעל ניסיון במחיקת חובות והוא יוכל לבדוק על פי המקרה האישי שלכם באם זה מתאים עבורכם.

  עורך דין למחיקת חובות

  במידה והחלטתם לבצע מחיקת חובות, דעו שעתידכם הכלכלי יהיה נקי ושליו יותר. לא עוד נושים המתדפקים על דלתכם ורודפים אחריכם, אלא דף חדש של התחלה כלכלית נקיה. פנו עוד היום לייעוץ לעו"ד ערן סולמי, אשר יכוון אתכם לפתרון הטוב ביותר עבורכם

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום