לקבלת פרטים וייעוץ ראשוני חייגו

  עורך דין חובות

  לא מעט אנשי נקלעים במהלך חייהם לתקופה של קושי כלכלי. פרט למצב הכלכלי הקשה והמוגבלות הכלכלית הדבר משפיע על ההתנהלות היום יומית, ומדובר בנושא קשה ומורכב, שלצערנו מלווה לא מעט משפחות בימינו. אנשים מסיבות שונות, מוצאים עצמם עם חובות שהולכים וגדלים אשר ההכנסות שלהם נמוכות מדי כדי לכסות אותם. חלק מהפעולות הננקטות נגד חייבים הן הטלת הגבלות, ביניהן גם עיקול משכורת. במידה ועיקלו את משכורתך, איך צורך להיכנס ללחץ מיותר, פנו בהקדם אל עורך דין חובות מנוסה ומומחה בתחום ההוצאה לפועל, אשר יפעל בכל האמצעים העומדים לרשותו על מנת להקל עליכם ולבטל או לעכב את העיקולים שהוטלו עליכם. עו"ד ערן סולמי הוא עורך דין ותיק בעל ניסיון רב בניהול תיקי חובות. פנו אליו עוד היום.

  עורך דין חובות – יטפל בהגבלות

  כאמור ישנם הליכים שונים הננקטים כנגד אדם שהוא חייב. עיקול משכורת הוא אחד מהם. חושב לדעת ולהבין כי אסור לעקל את כל שכרו של החייב, ובאם מדובר על קצבה, אסור לעקל את כל הקצבה. קיימת חובה להשאיר בידיו של החייב סכום מסוים וזאת על פי קריטריונים שנקבעו מראש. לדוגמא אחד מהקריטריונים הוא מספר הילדים שיש לחייב, על כל ילד הסכום הנשאר עולה. אולם באם מדובר בחוב של תיק מזונות כן ניתן לעקל את כל השכר לצורך ביצוע תשלום החוב. עורך דין חובות יוכל להדריך אתכם בכל הזכויות המגיעות לכם גם כחייבים.

  בכל צעד פנו אל איש מקצוע

  בכל הגבלה או אזהרה שמגיעה אליכם, ניתן לטפל ובקלות אבל בשום אופן לא לבד. עורך דין מומחה לחובות בהוצאה לפועל יוכל לתת לכם מענה מהיר ללא צורך בהגעה ללשכת ההוצאה לפועל, וזאת בעזרת מערכת ממוחשבת המקושרת ישירות ללשכה. פנו בהקדם אל עו"ד ערן סולמי, בעל ניסיון של שנים רבות בטיפול בנושאי חובות והוצאה לפועל.

   

   

   

  מה עושה עורך דין כינוס נכסים?

  עורך דין כינוס נכסים הוא תפקיד חשוב מאוד בתחום ההוצל"פ. מי שממונה לתפקיד זה מחויב לדווח לבית המשפט או ההוצל"פ כל מה שמתרחש בתיק, ועליו לנקוט במספר צעדים כמו שמירה על הנכסים, מימוש הנכס בצורה כזו שתכניס כמה שיותר כסף לקופת הכינוס, ולעשות הכול על מנת שהנושים יקבלו את הסכום המקסימלי במסגרת החוב אליהם.  ישנן שלוש קבוצות של הליך כינוס נכסים.

  • כינוס נכסים במסגרת סדר הדין האזרחי.
  • כינוס נכסים בהוצאה לפועל ובבית המשפט.
  • כינוס נכסים בדיני החברות – שהוא הכי מוכר בכל נושא כינוס נכסים לדוגמת הנושים פנו למינוי כונס נכסים לחברה.

  עורך דין כינוס נכסים

  הליך כינוס נכסים הוא סוג של הליך משפטי אשר באמצעותו ניתן לתפוס נכס ולשלוט בו כך שבמידות הצורך ניתן יהיה לפרוע אותו לערך כספי, לטובת נושה. ההליך הוא המסמר האחרון בשרשרת של ניסיון גביית חובות שלא צלח. הנושה או הנושים הזכאים מגישים בקשה לבית משפט למנות כונס נכסים אשר דורג לממש את נכסי החייב או החייבים. רשם ההוצאה לפועל או בית המשפט ממנים במסגרת הליך זה במרבית המקרים עורך דין כינוס נכסים, אשר יהיה אחראי לביצוע פעולות הכינוס וזאת על פי דין. הכונס יהיה אחראי למימוש ולמכירה של הרכוש בין אם מדובר במיטלטלין, מניות, כסף, רכוש ומקרקעין. עו"ד ערן סולמי, הוא עו"ד ששימש ככונס נכסים, ובעל ניסיון רב בתחום האזרחי/מסחרי, מומחה בהוצאה לפועל ופשיטת רגל כולל עבודה במערכת ההוצל"פ.

  כינוס נכסים לחייב

  במידה ואתם החייבים ומונה לכם כונס נכסים, אתם חייבים עורך דין מומחה בהקדם האפשרי. ככל שתקדימו לשכור את שירותיו של עורך דין המכיר את התחום ועוסק בו, כך יהיה אפשר להוציא אתכם בצורה הטובה ביותר מהמצב אליו נקלעתם. פנו עוד היום אל עו"ד ערן סולמי המומחה בתחום זה. עו"ד סולמי הוא בעל ניסיון רב בתחום האזרחי/מסחרי, ההוצאה לפועל ופשיטת רגל עם התמחות בתחום דיני העבודה ונדל"ן.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום